WhatsApp'dan bize yazın

BİZ...

Bugüne kadar birçok firmaya Ambalaj Üretimi konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

2001 yılından beri yürüdüğümüz bu yol için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Karist Baskı Çözümleri için kısaca; "İstanbul'da faaliyet gösteren tüm baskı işlerini gönül rahatlığıyla çözebileceğiniz yol arkadaşınız” diyebiliriz. 


Karist Baskı Çözümlerini biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde ya da İstanbul'daki benzer matbaalardan daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. 

Peki Karist Baskı Çözümlerinin, diğer Matbaalardan firmalarından neden farklıdır?


Çünkü;

Her şeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Karist Baskı Çözümleri ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.


"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 

Belki hiçbir matbaanın yapmadığı kadar yeni ambalaj formatları ve teknolojileri gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.


"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli ürünlerini aynı anda üretirken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.


"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.


Elbette Karist Baskı Çözümlerini farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 


Tanışmak dileğiyle,

Kolaylıklar dileriz….